KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14577075

nr 1457 7075

Kristine Harrebek, komposition. Komposition. Signerad, daterad 1977. Bildmått: 27x38, yttermått inklusive ram: 41x60 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

700 kr

måndag 28 mars 2022
kl 18:59:02