KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14577075
nr 1457 7075
Kristine Harrebek, komposition. Komposition. Signerad, daterad 1977. Bildmått: 27x38, yttermått inklusive ram: 41x60 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 28 mars 2022
kl 18:59:02
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr